Vítejte na našich stránkách.

Počet přístupů:

 

 

29.7.2007

Přidala jsem holkám do fotogalerie strášně moooc fotek. Kompenzuji tím to, že jsem Vám sem nic dlouho nedala. Fotky jsou z víkendového výletu na Sázavě a dnešní koupačky....ELLY a GINA.

24.7.2007

Ahoooj všem! Dlouho jsem Vám sem nic nedala, já vím, já vím. Ale už to napravuji...pár fotek GINY. A taky pár fotek pro zasmání. Objevila jsem v Elly novou komixovou hvězdu...:-)). Stačilo by ji jen namalovat a přidat pár bublin...a nová komixová postavička je na světě...mrkněte ZDE.

V plánu mám taky pár důležitých akcí jako jsou výstavy září/říjen/listopad a doufám, že již brzy začnu s celkovou rekonstrukcí webowek...mám to v plánu delší dobu. Tak snad se k tomu už dostanu.

12.6.2007

Doplnila jsem nějaké foto malé GINY, tak se můžete mrknout v jejím profilu. Musím trochu poupravit stránečky, protože holky budou mít spoustu aktivit .... a současný stav není příliš dostačující:-)...

Taky jsem přidala jsem nějaké fotky ze setkání štěňátek DONAWITZ´S ELEVEN, budu v tom pokračovt až mi zase čas trochu dovolí.

4.6.2007

A je to tady! POZOR!....připravit....tramtadadá....dovolte, abych Vám oficiálně představila náš nový přírustek ETERNAL VISION AT SIRIUS NOVA zvanou "GINA". Dlouho jsem přemýšlela o jméně, stále hledala nějaký smysl, spojitost a osobní vztah...když jsem si jela v pátek 1.6.2007 pro malé štěňátko, ještě po cestě jsem neměla jasno. Zřejmě to tak mělo být, protože těsně před odjezdem domů, mě tak nějak při řeči napadlo jméno GINA.......a bylo rozhodnuto. Jmenovala se takhle první fenka Simči z ch. st. SIRIUS NOVA, babička mé malé Eternal...No a teď už se Vám pochlubím s fotkama ze dne D-odběru...Začalo to tím, že Gina nosila a ohlodávala mou botu:-), později se pustila do mně. Pak následovala milá povinnost pokřtít ji a připít si na její zdraví... Ke konci padlo také pár dotazů...slibuješ, že budu mít taky takovou?, který bude náš? A poté následovalo loučení 1, loučení 2...a cesta autem, bez větších problémů:-).

O tomto víkendu se na Šumavě uskutečnilo "DONAWITZ´S ELEVEN" (setkání štěňat z obou vrhů A a B). Na fotky se můžete podívat v samostatné galerii s názvem "DONAWITZ´S ELEVEN", viz. výše. Účastí nás potěšila        Aida-Athina de Donawitz se svojí rodinkou Martinem, Irenou a jejich dcerami Barčou a Kačkou, Agáta-Athéna de Donawitz se svou paničkou Vendy a pánečkem Fandou, Berry de Donawitz s paničkou Ivou a její kamarádkou Nikol s labradorkou Polly. Pak taky nechyběla Elly (matka pluku), Gina, já, Tonda a jeho kamarád zvaný BÍMA:-).

31.5.2007

Přidala jsem fotky malé holčičky...

29.5.2007

Ahoj, nejdříve bych Vám chtěla říct, že se mi někam poděla návštěvní kniha:-))....takže dokud ji nenajdu a neumístím zpět na stránky, můžete mi napsat e-mail dedonawitz@seznam.cz.

Pokusím se Vám během dnešní noci nahrát nové fotky Elly...

Poslední novinkou je, že si v pátek přivezu z chovatelské stanice SIRIUS NOVA dlouho očekávanou výmaří holčičku                 Eternal Vision At Sirius. Další podrobnosti k vrhu a ch.stanici na http://www.weimaraner.cz . Fotky budu postupně doplňovat. Chystám se taky na menší aktualizaci stránek, jen mít toho času více....

23.5.2007

Jen rychlá informace, doplnila jsem do odkazu "NAŠE FENKY" holčičku (malé výmaří miminko), pro kterou si jedu příští týden. Protože zatím nemám skoro žádné foto, půjčila jsem si jednu od Dáši:-), nové majitelky naší E-sestřičky:-). Děkujeme....

5.5.2007

Vážení :-(, ani nevíte jak se já teď stydím....Já Vám zapomněla ukázat pár krásných fotek mých dětiček z VRHU A..., dnes jsem je našla někde hluboko založené. Polepším se...a nyní už slibované a dlouho očekávané.......fotky ATHÉNY a AIDY.

No a aby nezůstali páníčkové VRHU B zahanbeni, mrkněte i na rostoucí ratolesti....Berry a Bodie v plné kráse. Kluci jsou ve věku "ruka, noha, dlouhý, široký a všelijaký"....no plostě se musejí ještě vyloupnout:-))).

7.4.2007

Pár fotek z března, když u nás o 3 týdny déle zůstával Bentley...fotogalerie zde

18.3.2007

Nové fotky u Berryho a Bodieho.....

1.3.2007

Přidala jsem fotky Berryho a Bosse-Bárta. Mrkněte se:-), jak se zaklimatizovali v novém domově.

Ještě něco pro zasmání.

17.2.2007

Do sekce štěňata jsem ke každému z kluků z vrhu "B" přidala fotky v postojích. Na to že jsem to s nimi dělala poprvé stáli nádherně...sice je co zlepšovat, ale já je chválím! Mrkněte:-).

dne 9.2.2007 UMŘELA ATHILA DE DONAWITZ - Eliška

Bohužel to není vůbec příjemná zpráva, že už jsem se dočkala úmrtí jednoho ze štěňátek z vrhu A - ATHILY de Donawitz           (* 19.2.2005  † 9.2.2007). Eliška se nedožila ani 2 let :-(. Umřela v nejlepším věku, kdy měla všechno před sebou. Bohužel díky velkému přebytku bílkovin ji selhal metabolismus:-(. Tímto bych chtěla varovat všechny stávající i budoucí majitelé pejsků, aby i v dobrém úmyslu nedopřávali svým miláčkům nadbytek potřebných živin, které nemá pejsek šanci zpracovat a naopak mu škodí! Pokud krmíte kvalitním krmivem,  není potřeba dále psa dopovat vitamíny. Pokud se přesto domníváte, že něco Vašemu miláčkovi chybí....konzultujte to vždy s veterinářem!!!! Martinovi, přeji aby se s tím co nejrychleji vyrovnal a přeji hodně zdraví jeho druhé VO slečně Máni.

4.2.2007

Nové fotky kluků ve stáří 4. týdnů. Fotky v 5.týdnech a z návštěv dodám později. Doplnila jsem také fotku Berryho a Bosse.

22.1.2007

Přidala jsem fotky kluků ve stáří 3. týdnů, vytvořila jsem také galerii ŠKLEBŮ. Mám totiž pár úlovků a chci se s Vámi o ně podělit...:-)). Jinak všichni už mají prořezané zuby a statečně běhají...

14.1.2007

Tak kluci mají už 14 dní, už vidí všichni. Začínají se stavět na nožičky, ty mají zatím ale vratké a rozjíždějí se jim:-)). Přidala jsem pár fotek do fotogalerie. A pro mě nejvíce potěšující skutečností je to, že si už začínají vyžadovat od Ell pozornost, začínají se po ni "plazit" a hrát si s ní a s bráškama kolem.

10.1.2007

DNES OTEVŘEL OČI BLUE BMW (ZELENEJ) A BOSS (ŽLUTEJ)....:-), fotky dodám co nejdříve....

7.1.2007

V sekci štěňata jsem ke každému z kluků doplnila nějaké informace a jejich fotečky. Mrkněte:-).

4.1.2007

Podařilo se mi zprovoznit náhledy fotek ve fotogalerii, hned jsem doplnila fotky štěňátek ze včerejška (4. dne) a dneška           ( tj. 5. dne)....tak se mrkněte zde.

2.1.2007

Dnes přišli kluci o kousek ocásku, snášeli to uplně v pohodě. Pan doktor zkontroloval Elly a usoudil, že je v pořádku a s klukama jsou v super kondici. Foto o osácek kratších zde.

31.12.2006

dnes se nám narodilI 4 zdraví kluci!!! porod byl bohužel zdlouhavý a náročný, ale Elly je  v pořádku bez poporodních komplikací. fotky jsou umístěny ve fotogalerii . jejich vlastní stránky a informace naleznete v sekci štěňata.

28.12.2006

dnes má za sebou Elly 59.den březosti...."Jdeme do finále". Držte nám pěsti, ať má holčička lehký porod a štěňátka jsou v pořádku....:-)

23.12.2006

A teď bych Vás chtěla informovat o tom, že dnes je 54. den březosti. 21.12.2006 jsem zjistila, že štěňátka už kopou a jdou už i malinko vidět pohyby v bříšku. Zatím je to sice malinko, ale díky za to:-)...ty přelety v břiše z místa na místo nás teprve čekají. Fotku kuličky si můžete prohlédnout zde.

23.11.2006 potvrzena březost na sonu (ultrazvuku)! 1.1.2007 vychází 63.den březosti a první předpokládaný termín porodu....

štěňátka vrh "B" - odběr březen 2007

Otec Erik z Žehuňské doliny - CAC, CACIB, BOB - vítěz plemene, SVP, PZ, VZ, titul CACT. Matka Axa z Topolové aleje (Elly) - CAC, CACIB, SVP, PZ. Další informace v odkazu štěňata. Několik štěňátek je již zadáno, volejte +605 57 28 45. Odběr březen 2007, ideální doba.

30.10.2006

Krytí bylo úspěšné, takže se můžeme těšit na štěňátka. Jakmile se potvrdí březost, budu vás informovat. Ell je prostě suprová:-), je to moje holčička a všechny její vrtochy s výcvikem mi oplácí tím, že je super chovná fena!

doplnila jsem i foto tatínka budoucích štěňátek a ze samotného krytí ve fotogalerii štěňátka.

6.10.2006

Konečně mám fotky ALWY! Je moc šikovná:-), jsem z ní nadšená! Stejně nadšený je i její majitel Libor. Sice jsem od něj neměla přes rok fotky, ale teď mi to všechno vynahradil.....zásobuje mě, takže se můžete na další fotečky těšit.

Do fotogalerie - výlety jsem taky přidala slibované fotky z Telče.

No a v neposlední řadě přibyly fotky z Telče taky u Árese na stránečce.

15.9.2006

Doplnila jsem fotky do sekce štěňata. U Athény fotky z Mezinárodní výstavy psů v Praze ze dne 29.4.2006. A Árese z dovolené s páníkama. U Árese na stránce se mi vyskytla chyba, fotky mi nejdou otevřít v samostatném okně a proto se Vám nezvětší. Nemůžu na to za nic na světě příjít...takže THANKS A LOT za trpělivost :-). Mmj. zítra odjíždíme s Elly do Telče, už se moc těším zase na ty známý ksichtíky :-)). Fotky Vám sem doplním co nejdřív.

2.9.2006

A jedna super zprávička! Alwa de Donawitz udělala dne 2.9.2006 podzimní zkoušky v celkovém počtu 257 bodů! Alwě i páníkovi Liborovi moc gratulujeme. Informaci přidávám i do její stránky v sekci štěňata vrh "A". Mám také od Libora slíbené fotky ze zkoušek, na které se mmj. strašně těším. :-)

Od 16.9.2006 do 17.9.2006 se budeme  účastnit v Telči oslav 40. výročí založení klubu chovatelů výmarských ohařů. Budu se snažit nafotit co nejhezčí fotečky, abych se s vámi mohla o zážitky z takové významné akce podělit.

Více informací na www.weimaraner-club.cz

Protože bydlíme pod Pálavskými vrchy, je právě Pálava našim častým místem kde trávíme hodně času na procházkách. A tak se odsud hodně fotek objevuje i ve fotogalerii. Umístila jsem pár nejlepších fotek Elly-póza, Elly-stávkující a Elly-líbající.

30.7.2006

přidala jsem fotky do fotogalerie Elly. Byly jsme na výletě na Pálavě....

OMLUVA - v jednotlivých stránkách štěňat se nezobrazují fotky v samostatných oknech. Nevím proč a také na to nemůžu stále přijít. Až se mi to podaří....budu Vás informovat:-).

23.7.2006

Aktualizovala jsem odkaz štěňata a jednotlivé stránky štěňat Áres, Ambra, Anné, Alwa, Athéna, Athila a Athina.

poznámka! pokud se budete chtít z jakékoliv záložky vrátit na tuto stránku klikněte na fotku Elly v rámečku (v levém horním rohu)!

15.7.2006

Jak jste si již stačili všimnout:-), umístila jsem přehled novinek na úvodní stránku místo titulní fotografie Elly. Je to pro Vás i pro mě lepší, nemusíte v odkazech hledat NOVINKY.....zobrazí se rovnou. Doufám, že Vám to tak bude víc vyhovovat a nebudete přicházet o důležité informace... pěkný den!

18.6.2006

Kompletně jsem překopala FOTOGALERII. Zvolila jsem nové řazení podle data, událostí a místa. Myslím, že teď je to daleko přehlednější! Taky jsem přidala fotky Anné, Athény, Athily i Athiny.

13.6.2006 - nové fotky ve fotogalerii

PŘIDALA JSEM FOTKY DO FOTOGALERIE AKTUÁLNĚ K MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE 2006...nechala jsem se inspirovat:-)). Taky už mi fungují fotky v odkazu Ambra...omlouvám se za zpoždění.

25.3.2006

Provedla jsem aktualizaci fotogalerie, některé fotky jsem odstranila. Nové budou doplněny co nejdříve. Dále jsem zaktualizovala přehled výstav v roce 2006. A také odkaz štěňata.

zpožděná informace o vítězství

Áres de Donawitz se stal dne 11.9.2005 v Benešově, na speciální výstavě KCHVO, vítězem dorostu. Foto doplním v blízké době do jeho galerie Áres de Donawitz.

smutná novinka!

Zapomněla jsem Vás informovat, že jedna fenečka z vrhu A....Ambra de Donawitz...změnila majitelku. Berte prosím tuto novinku taky jako varování! Pořízení takto aktivního a na výcvik náročného psa, by si měl každý pečlivě rozmyslet. Pes není hračka, kterou můžeme odložit ....zrovna když nás přestal bavit....nebo z roztomilého štěňátka vyrostl dospělý pes, který zrovna nedělá to co mi po něm požadujeme!!! Je to živá bytost, cítí a vnímá svět stejně jako my. A je nutné počítat s tím, že tu s námi bude cca 12 let. Po tuto dobu vyžaduje každodenní péči a kontakt se svým majitelem.

Bohužel novou majitelku Ambry neznám, doufám že se mi ji podaří nějakým způsobem "najít" a zkontaktovat. Údajně bydlí v Plzni a s Ambrou má v plánu bikejöring (více na http://www.canicross.cz ). Držím jim palce, aby se holky sžily a vytvořilo se mezi nimi silné pouto, které pomůže Ambře zapomenout na své nepříliš šťastné dětství.

24.2.2006

... jak jsem se už zmínila v návštěvní knize, plánovaný vrh teď na jaře se konat nebude...trochu jsem se přepočítala s roky:-).Takže se těm, kteří mě oslovili moc omlouvám a slibuji, že další vrh bude 100% koncem roku nebo na jaře 2007....

2.12.2005

...opět Vás chci informovat o plánované aktualizaci novinek i fotogalerie. Ještě mi pár snímků chybí, ale budou v nejbližší době doplněny. Zejména však u Árese (vítěz dorostu) a Athény, kteří se zúčastnili klubové výstavy v Benešově. Snad se mi podaří umístit i posudky. ..:-) Takže tradičně děkuji za trpělivost...

16.8.2005

...:-) omlouvám se za tak dlouhou proluku v aktualizaci. Problém s fotkama je vyřešený. Přidala jsem nové fotky do všech sekcí ve fotogalerii, určitě mrkněte...Taky Vás chci upozornit na 2 nové úpravy, které proběhly. U každého jména štěněte je aktivní stránka, na kterou budu umisťovat jejich aktuální fota a informace. Další novinkou je NÁVŠTĚVNÍ KNIHA, můžete mi na ni nechávat vzkazy, připomínky a postřehy ze života výmarských ohařů.

!!! PRO TY, KTEŘÍ BY RÁDI NAVŠTÍVILI LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR (LVT) V BRODĚ NAD DYJÍ (JIŽNÍ MORAVA), POŘÁDÁ KLUB CHOVATELŮ VÝMARSKÝCH OHAŘŮ, MÁM INFORMACI. LVT SE BUDE KONAT OD 22.8.2005 DO 26.8.2005. KAŽDÉ DOPOLEDNE PROBÍHÁ VÝCVIK NA MÍSTNÍM HŘIŠTI (začátečníci) NEBO V OKOLNÍ HONITBĚ (pokročilí). TÁBORA SE ÚČASTNÍM KAŽDOROČNĚ A LETOS NEUDĚLÁM VÝJIMKU, VŘELE DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ CHTĚJÍ SVÉHO PEJSKA NĚKAM DOTÁHNOUT NEBO S NÍM PROSTĚ JEN TRÁVIT VOLNÝ ČAS. UKÁZKY SPRÁVNÉHO LOVECKÉHO VÝCVIKU BUDOU PROBÍHAT POD VEDENÍM KLUBOVÉHO VÝCVIKÁŘE R.ČERNÉHO.

Další klubovou akcí v pořadí je výstava v Benešově u Prahy a to dne 11.9.2005. Dále pak lesní zkoušky (LZ) v Klatovech dne 17.9.2005, kterých se budu (aspoň doufám) účastnit s Elly.

5.6.2005

Doplnila jsem fotky do galerie ŠTĚŇÁTKA, doufám že to pojede a nevyskytne se problém. Kdyby se mi to přece jen nepodařilo, tak se omlouvám a v nejbližší době to napravím. V současné době cvičím s Ell na lesní zkoušky (LZ), tak mi držte palce. :-)

22.5.2005

...se konala klubová výstava (KCHVO-Slovensko) v Páci. S Ell jsme přijely podpořit tým z ČR (Áju a Simču). Počasí nám krásně vyšlo a celá výstava byla v perfektním prostředí viz. fotogalerie - KAMARÁDI a OSTATNÍ.

14.5.2005

V sobotu 14.5.2005 se uskutečnila v Bratčicích (u Brna) klubová výstava VO. Elly se po měsíci viděla se svým miminem (Anné). Holky se hned poznaly a náležitě si vyříkaly co se za ten měsíc událo nového viz. fotogalerie - ELLY.

19.4.2005

...Dnes jsem navštívila Alenu s Anné ve Znojmě...prďolka je pěkné kvítko...Anné hned ukázala, jak se umí krásně předvádět:-)...a také jsem doplnila jména majitelů k jednotlivým štěndám, takže se mrkněte...

NEZAPOMEŇTE! - tento víkend je Mezinárodní výstava psů v Č.Budějovicích.

17.4.2005

...Áresek celou noc spinkal a nefňukal, za to ráno si řekl, že se musí protáhnout u mne v posteli, než pojede do světa ...jeho "poslední" přání jsem mu splnila... 

...budu Vás průběžně informovat, jak se vyrovnávaly s novým prostředím... a jak páníčci s devastací bytů...:-)

16.4.2005

...Proběhl další den odběru. Athila odjela s Martinem do Prostějova, Athéna s Vendy do Prahy, Alwa s Liborem do Rousínova a z Anné bude mít radost Alena ze Znojma. Opět přejem holkám i páníčkům mnoho super zážitků...fotky opět v nejbližší době. Doma nám zbyl už jen Áresek...

15.4.2005

...Nastal den "D" Ambru si odvezla do Prahy Anča a Athinu rodinka z Hodonína. Přejem holkám i novým páníčkům hodně radostí - málo starostí. Fotky budou v nejbližší době doplněny.

8.4.2005+9.4.2005 - výběr štěňat

...Fenenka s hnědou stužkou půjde do Hodonína. Fenenky s červenou a oranžovou stužkou budou prohánět vrabce v Praze.

7.4.2005

...Tetování...

1.4.2005

...Proběhlo první očkování mimin...

30.3.2005 

...Oznamuji zprovoznění stránek. Doufám, že v nich naleznete vše potřebné... Připomínky můžete zasílat na deDonawitz@seznam.cz... Pěkné počteníčko :-) 

19.2.2005

Dopoledne – narození 6 fenek a 1 psík (všichni ponecháni)... Porod proběhl v pohodě...

17.1.2005

Znojmo – ultrazvuk potvrdil 6 štěňátek

16.2.2004

Litvínov – první krytí Elly s Kurtem... Vše proběhlo hladce a bez potíží...

3.8.2002

... A tehdy to začalo... Přivezla jsem si domů malé šedé stvořeníčko, které celou cestu z Vyškova prospalo. V té době jsem ještě netušila vůbec nic o společném životě s výmaří slečnou, už vůbec ne o loveckém výcviku a výstavách. Ale jak Elly rostla pozorovala jsem její lovecký pud, vlohy a opravdu vynikající nos, zjišťovala jsem i u sebe jakési „zapálení“ pro loveckou kynologii... Co následovalo do dnešního dne Vám vyprávět nebudu, je to dlouhá historie plná zážitků a myslím, že bych na spoustu věcí zapomněla.

 
Optimalizováno pro Internet Explorer v rozlišení 1024x768